Usługi

Świadczymy usługi prawne, księgowe, kadrowo-płacowe
oraz związane z optymalizacją podatkową

Kompleksowe wsparcie firm

W ramach obsługi prawnej firm oferujemy m.in.:
czym się zajmujemy?

Nasze usługi

Podatki

Podatki

W ramach naszej praktyki zajmujemy się szeroko pojętą problematyką opodatkowania podmiotów prowadzących działalność gospodarczą.

Prawo

Prawo

Obsługujemy podmioty prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, spółki cywilne, a przede wszystkim specjalizujemy się w obsłudze prawnej spółek prawa handlowego.
Rachunkowość

Rachunkowość

Prowadzimy księgowość uproszczoną dedykowaną głównie małym przedsiębiorstwom i firmom, jak i księgowość pełną, z której mogą korzystać duże spółki i koncerny.

Modele współpracy

Wybierz model obsługi prawnej
odpowiedni dla Twojej firmy

Abonament

W ramach bonamentu Klient nabywa stałą liczbę godzin na obsługę prawną w danym miesiącu, korzystną pod względem stawki godzinowej. W tym modelu Klient ma pełną kontrolę nad budżetem na obsługę prawną i sam określa ilość godzin niezbędną do obsługi jego spraw.

Stawka godzinowa

W ramach współpracy w oparciu o stawkę godzinową faktyczny nakład czasu pracy Klient płaci za obsługę prawną na koniec każdego miesiąca, na podstawie zestawienia czasu pracy prawników Kancelarii poświęconego na realizację poszczególnych spraw.

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Zapraszamy Państwa do nawiązania kontaktu z naszą Kancelarią. W rozmowie telefonicznej lub wiadomości e-mail udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania oraz przedstawimy szczegóły dotyczące współpracy.